صفحه اصلی / درباره ما

شرکت شیروان کاردبرد با نام تجاری نوبرگ سلولز در سال 1374  در شهرک صنعتی مشهد آغاز به کار کرده است این شرکت اولین تولید کننده ی مقوای بهداشتی و صنعتی در شرق کشور می باشد.

 

این واحد صنعتی در سال 1390 با افزودن واحد چاپ و بسته بندی به خط تولید مقوا زنجیره ی تولید محصولات خود را تکمیل کرد تا علاوه بر کاهش هزینه ها،احتمال آلوده شدن مقوا را در طی مسیر ارسال به چاپخانه ها و جعبه سازی ها کاهش دهد تا با اهداف خود که افزایش رضایت مشتری و ارتقا کمی و کیفی محصولات و مدیریت بهداشت و کاهش زمان تحویل محصول به مشتریان خود است ،همسو شود. همچنین با ایفای نقش موثر در تدوین آیین نامه استاندارد مقوای بسته بندی مواد خوراکی(3341)  گام موثری در اصلاح بسته بندی و بهبود سلامت جامعه برداشته است.

 

هم اکنون این شرکت مجهز به  دو  دستگاه دایکات فکی در دو سایز  100*70(چهار و نیم ورقی)و 100* 140 (نه ورقی) و یک دستگاه لمینت و یک دستگاه چاپ دو رنگ افست 100*70(چهار و نیم ورقی) می باشد.

این مجموعه در اواخر سال 1395 با  خریداری یک دستگاه رولند 800 نه ورقی چهاررنگ 100*140 که توانایی چاپ مقوا از گرماژ 70 تا 500 گرم را دارد،زمینه ی همکاری با کارتن سازان را فراهم کرد.

 

از محصولات این شرکت میتوان به مقواهای بهداشتی و صنعتی که به صورت مغزی و مقوای یک رو لمینت و مقوای دوبکس و همچنین جعبه های بهداشتی و صنعتی در ابعاد و طرح های مختلف اشاره کرد.© 2019 shcbco . All rights reserved | Design by gnbweb